HAKKIMIZDA

Doill 1960 yılında Kayseri’de kurulan yarım asırlık Petro Kimya firmasıdır.Doill, yenilikçi teknolojisi ve yılların oluşturduğu bilgi birikimi ile endüstrinin ve otomobil sektörünün ihtiyacı olan Madeni Yağlar, Gres Yağları, Antifrizler ve Fren Hidrolikleri ürünlerini sektör ile buluşturan üretici Türk Markasıdır.

Doill ailesi, teknoloji alanındaki çalışmalarını OEM üreticilerini ile bilgi paylaşımı yaprak, bünyesindeki AR-GE laboratuvar çalışmalarını yürüterek, oluşan deneysel sonuçları sanayi odaklı uygulamaları ile harmanlayarak, kendi teknolojisi ve yılların oluşturduğu bilgi birikimlerini katarak OEM onaylarını ve sektör ihtiyacını karşılayan ürünlerin üretimini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Doill ailesi, yarım yüzyıldan fazla süre boyunca, sağlam zemin ve uzmanlık oluşturmuş ve şimdi de git gide, hızlı bir şekilde genişleyerek madeni yağ marketine ideal olarak yeni fırsatlar sağlamaya devam etmektedir.

Doill ailesi olarak sizlerin konforu ve mutluluğu bizim mutluluğumuzdur.VİZYONUMUZ

Doill gelişen teknoloji karşısında, her geçen gün yeni teknoloji ürünlerini ürün yelpazesine katmaktadır. Bununla birlikte gelecekte kullanılacak ürünlerin araştırmalarını yapmakta alt yapılarını oluşturmaktadır.

Teknoloji ve sanayi alanında yapılan çalışmaları sektör partnerleri ile paylaşarak gerekli seminer ve eğitimler vermekte ve tüm sosyal medya alanında faaliyetlerini göstererek son tüketiciyi de bilinçlendiren sektörün interaktif firma öncülüğünü sürdürmektedir.

Doill Meta evrenlerine yönelik Fiziksel Mağaza altyapı çalışmalarını devam ettirmekte olup sektörün ilklerinden olmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Doill ürnü kalitesine ve müşterilerine kendini adamış, tüm paydaşlarına aynı şeffaflık ile yaklaşan, AR-GE deneylerini kararlılık yürüten, yeni teknolojilerin alt yapı çalışmalarını yapan, işini tutkuyla icra eden, tüm riskleri izleyen ve yöneten, disiplinli, bilgi, tecrübe ve yeni teknolojilere dayanan objektif bir üretim teknolojisine sahip, Fiyat/Performans ürünleri üretmeye odaklanmış, sürekli kendisini yenileyen profesyonel bir kadro ile dünya standartları üzerinde teknolojik bir altyapıyı barındıran, sürdürülebilir ve karlı büyümeye odaklı bir Türk Markasıdır.

DEĞERLERİMİZ

  • Müşteri Memnuniyeti
  • Yüksek Teknoloji Ürünleri 
  • Çevresel Sürdürülebilirlik
  • Fiyat Performans Ürünlerine Liderlik Etmek
  • Maliyet Farkındalığı ve Verimlilik
  • Kişisel Gelişim
  • Sağlık ve Güvenlik
  • Karşılıklı Saygı